ARIZO na TEK.day 2024

Zbliża się niezwykłe wydarzenie! Tegoroczny TEK.day Wrocław to niepowtarzalna okazja, której nie możesz przegapić!

W dniu 14.03.2024 zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę na stadionie Tarczyński Arena Wrocław.

 

Nie tylko zasmakujesz atmosfery innowacji, ale również spotkasz zespół Arizo, który z przyjemnością przywita Cię przy stoisku numer 010! Odkryj naszą fascynującą ofertę handlową oraz dowiedz się więcej o naszej dynamicznej obecności na rynku EMC i innowacyjnych materiałów termoprzewodzących.

 

Nasi eksperci czekają na Ciebie, aby nie tylko profesjonalnie przedstawić nasze produkty, ale również służyć fachowym doradztwem technicznym. Omów z nami szeroki zakres naszych usług i zdobądź cenne informacje.

 

A to nie koniec niespodzianek! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe upominki, które znajdziesz na naszym wystawowym stoliku. To nasz sposób na podziękowanie za Twoją obecność!

ARIZO na TEK.day 2024

Czym jest TEK.day?

TEK.day to nie tylko event - to doskonała okazja do nawiązania nowych, inspirujących współprac i budowania wartościowych relacji biznesowych. Spotkaj się z nami, omów bieżące sprawy, a także podziel się swoimi pomysłami!

 

Jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej dotychczasowej wiedzy? W trakcie trwania targów możesz śmiało skorzystać z wykładów oraz konferencji prowadzonych przez wybitnych specjalistów. Dołącz do naszego świata innowacji podczas tegorocznego TEK.day Wrocław - razem tworzymy przyszłość!

 

Nasze produkty

Specjalizujemy się w dostawie produktów związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną. W naszej ofercie znaleźć można plecione uszczelki przewodzące, ekranowane panele wentylacyjne, szyby EMC a także uszczelki stykowe i elastomery przewodzące, które swoje zastosowanie znajdują w wielu urządzeniach oraz obudowach.

 

Naszą kolejną ważną kategorią produktową są materiały termoprzewodzące. Dostarczamy pasty termoprzewodzące o wysokiej przewodności cieplnej, gap fillery, które idealnie nadadzą się do wyrównywania małych, średnich i dużych szczelin pomiędzy komponentem a urządzeniem chłodzącym. Oferujemy także płynne gap fillery jedno i dwuskładnikowe oraz wiele innych produktów związanych z zarządzaniem temperaturą.

 

Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszego stoiska na targach TEK.day! Będzie to idealna okazja do lepszego zapoznania się i omówienia bieżących spraw. 

Zobacz również

Targi ENERGETAB 2018
22.06.2018
Targi ENERGETAB 2018
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Teren targów obejmuje...
Techflex partnerem ARIZO
21.06.2017
Techflex partnerem ARIZO
Techflex jest uznanym na całym świecie specjalistą w dziedzinie inżynierii i produkcji najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie oplotów oraz produktów do zarządzania i ochrony kabli i przewodów. Od 1963 roku Techflex zajmuje...
Instrument Plastics partnerem ARIZO
16.11.2016
Instrument Plastics partnerem ARIZO
Jako znany na całym świecie producent z szerokim zakresem możliwości i rozwiązań Instrument Plastics jest światowym liderem w dziedzinie wysokiej jakości filtrów optycznych. Dzięki naszemu zróżnicowanemu asortymentowi, zapewniamy że Twoje...