OSSI Connectors partnerem ARIZO

Ossi Connectors AS jest wiodącym dostawcą w zakresie projektowania i produkcji produktów dla sektora elektronicznego, datacomowego, telekomunikacyjnego, medycznego i przemysłowego.
Nasze bogate doświadczenie w projektowaniu standardowych i niestandardowych rozwiązań pozycjonuje nas jako kompletnego dostawcę dla Państwa aplikacji interkonektowych.
Dzięki możliwościom projektowym, wysokiej jakości i krótkiemu czasowi realizacji, nasze produkty są dystrybuowane przez wydajną sieć dystrybutorów, a także współpracujemy z kluczowymi klientami dla specjalnych wymagań.
Ossi Connectors AS jest reprezentowana w ponad 25 krajach, a sieć dystrybucyjna rozwija się.

OSSI Connectors partnerem ARIZO

W pełni zautomatyzowane maszyny do montażu i pakowania z naszymi doświadczonymi pracownikami zapewniają standardy jakości i wspierają nasz proces produkcyjny. Zasoby produkcyjne obejmują projektowanie, prototypy oraz produkcję standardowych i niestandardowych produktów z zakresu połączeń I/O.
W naszych najnowocześniejszych obiektach o powierzchni 2.500 metrów kwadratowych zapewniamy produkcję, magazynowanie, projektowanie 3D CAD przez SolidWorks® oraz modelowanie, które dodatkowo wspiera naszą produkcję 3D CAM w ramach własnej produkcji narzędzi do tłoczenia i formowania.

Zobacz również

DELTRON AG partnerem ARIZO
09.01.2019
DELTRON AG partnerem ARIZO
Założona w 1978 roku firma Deltron AG specjalizuje się w produkcji małych i średnich ilości złącz. Deltron produkuje bardzo szeroką i głęboką gamę złączy D-Sub, adapterów, akcesoriów takich jak osłony złączy i wysokiej jakości styki. Nale...
MTC partnerem ARIZO
12.12.2016
MTC partnerem ARIZO
MTC Micro Tech Components GmbH (mtc), ze swoją lokalizacją w Dillingen (Bawaria) jest wyspecjalizowanym producentem komponentów i materiałów do ekranowania elektromagnetycznego i odprowadzania ciepła. MTC zaopatruje klientów na cał...
Panele wentylacyjne EMC stal nierdzewna
18.07.2019
Panele wentylacyjne EMC stal nierdzewna
Ekranujące panele wentylacyjne ze stali nierdzewnej są częścią naszego asortymentu z zakresu uszczelnień elektromagnetycznych, razem z ekranującymi panelami stalowymi, mosiężnymi oraz standardowymi w wersji aluminiowej. Panel wentylacyjne EMC wykonane...