Spotkajmy się na MSPO

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego co roku staję się miejscem prezentacji sprzętu wojskowego oraz spotkań biznesowych producentów z sektora obronnego z całego świata. Podczas tegorocznej edycji targów, nowością będą Pawilony Narodowe. Jednym z wystawców w Pawilonie Brytyjskim będzie firma Total EMC Products Ltd, której jesteśmy partnerem od 2016 r.

Spotkajmy się na MSPO

Total EMC Products Ltd posiada ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zaawansowanych specjalistycznych filtrów EMC/RFI dla sektora obronnego. Total EMC Products Ltd producentem oryginalnego wyposażenia (OEM) EMI/RFI, filtrów kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), rozwiązań z dziedziny zakłóceń częstotliwości radiowych (RFI) oraz produktów HEMP/NEMP wytwarzanych w Wielkiej Brytanii.

Zaopatrujemy kluczowe korporacje z branży bezpieczeństwa, lotnictwa i obronności (ląd, morze i powietrze), jak również przemysłu wytwórczego, spełniając przy tym surowe wymagania NATO, DEFSTAN i przemysłowe. Total EMC Products ma swoje placówki w Polsce, Niemczech, USA, Szwecji i Indiach.

umów się na spotkanie

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych klientów oraz osoby zainteresowane tematyka EMC na to wydarzenie aby spotkać się z Państwem na naszym stoisku i omówić możliwości nawiązania współpracy z wykorzystaniem naszej zaawansowanej technologii filtrów MIL-SPEC EMC (NATO).

Prosimy Was o pomoc w zaplanowaniu naszego terminarza spotkań. Chcielibyśmy z wyprzedzeniem umówić spotkanie z naszym dyrektorem technicznym na naszym stoisku. Prosimy o podanie danych kontaktowych (imię i nazwisko, tel. kontaktowy oraz e-mail) aby umożliwić sprawną koordynację. Osoba do kontaktu to: Mariusz Piękoś (507 842 352; m.piekos@arizo.com.pl).

dlaczego warto

NATO i globalne standardy MIL z zakresu EMC stają się coraz bardziej wymagające. Firma Total EMC Products Ltd dostarcza specjalistyczne filtry EMC o niskiej wadze oraz wysokiej wydajności EMC, aby spełnić surowe wymagania wojskowe na lądzie, morzu i powietrzu.

Total EMC Products Ltd zapewnia ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji zaawansowanych filtrów EMC/RFI dla sektorów obronnych na całym świecie. Jest uznanym brytyjskim producentem OEM oraz dostawcą rozwiązań z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), zakłóceń częstotliwości radiowej (RFI) oraz rozwiązań z zakresu HEMP czy NEMP.

Produkty i rozwiązania firmy Total EMC Products Ltd dostarczane są do kluczowych korporacji na całym świecie w zakresie bezpieczeństwa, przemysłu lotniczego i obronnego (lądowego, morskiego i powietrznego), oraz pozostałych gałęzi przemysłu gdzie surowe wymagania NATO czy DEFSTAN muszą zostać spełnione.

 

Zobacz również

P&N Europe partnerem ARIZO
27.02.2019
P&N Europe partnerem ARIZO
PN Europe to producent wyrobów termoelektrycznych. Oferowane produkty to moduły TEM (Moduły), zespoły peltierowe oraz TEA (Assemblies). Wszystkie produkty wykonywane są pod ścisłą kontrolą jakości. Firma P&N Europe produkuje zgodnie z normam...
ENERGETAB 2021
13.09.2021
ENERGETAB 2021
ENERGETAB 2021 to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jak co roku, będziemy również tam i my. Zapraszamy do spotkania
Moduły Peltiera - nowość w ofercie ARIZO
10.04.2019
Moduły Peltiera - nowość w ofercie ARIZO
Kolejnym zagadnieniem jest technologia Peltiera, która ma swój własny rynek i jest nie tylko alternatywą dla klimatyzatorów, Vortexu czy pasywnego chłodzenia. W wielu przypadkach, technologia Peltiera jest najlepszym, czasami jedyn...