Osuszacz - nowość w ofercie ARIZO

Nowej generacji, w pełni automatyczny osuszacz do szaf rozdzielczych, paneli sterowania i innych zastosowań. Osuszacz niezawodnie chroni przed niepożądaną wilgocią i kondensacją w tego typu obudowach.

Urządzenie to działa jako rozwiązanie typu "plug&play". Jest to możliwe dzięki montażowi na szynie DIN oraz napięciu zasilania DC.
Wymiary osuszacza to 125 x 63 x 66 mm oraz waga 320 g. W zestawie znajduje się złącze i wąż silikonowy o długości 1 m do odprowadzania zebranej wilgoci.

Cechą szczególną naszego urządzenia jest to, że w zależności od wilgotności, urządzenie włącza i wyłącza się całkowicie automatycznie.
Osuszacz charakteryzuje się wydajnością osuszania do 250ml / 24h przy niskim poborze mocy. Urządzenie jest dostępne dla napięć 12 V DC i 24 V DC.

Osuszacz - nowość w ofercie ARIZO

P&N Europe

P&N Europe dostarcza zaawansowane, kompleksowe, dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania w zakresie zarządzania temperaturą.

P&N Europe

Zobacz również

Caddock partnerem ARIZO
24.02.2017
Caddock partnerem ARIZO
Caddock Electronics jest producentem wysokowydajnych precyzyjnych rezystorów foliowych. W Caddock Electronics koncentrujemy się na rozwoju i zarządzaniu unikalnymi technologiami materiałowymi i procesowymi z zaangażowaniem w zachowawczą zdolność...
Techflex partnerem ARIZO
21.06.2017
Techflex partnerem ARIZO
Techflex jest uznanym na całym świecie specjalistą w dziedzinie inżynierii i produkcji najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie oplotów oraz produktów do zarządzania i ochrony kabli i przewodów. Od 1963 roku Techflex zajmuje...
EMCEMI partnerem ARIZO
11.03.2016
EMCEMI partnerem ARIZO
EMCEMI to firma której pracownicy posiadają długie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości i niezawodnych komponentów EMC i RFI, które są produkowane w naszej nowej fabryce w Essex w Wielkiej Brytanii. Produkujemy komponenty zgo...