GAPTEC Electronic GmbH partnerem Arizo

Z początkiem roku 2023 nasze grono partnerów poszerzyło się o kolejnego, globalnego producenta dostarczającego na rynek krajowy swoje przetwornice. Dzięki tej współpracy firma ARIZO może zaproponować swoim dotychczasowym, jak i nowym klientom, kolejną gamę produktów tworzących nową grupę zarządzania zasilaniem. W paru słowach przedstawiamy naszego nowego partnera.

 

GAPTEC Electronic GmbH partnerem Arizo

Kilka słów o firmie

Firma GAPTEC Electronic została założona w 2010 roku i koncentruje się na wymaganiach rynku oraz zaspokajaniu jego potrzeb. Specjalizuje się w izolowanych i nieizolowanych przetwornicach napięciowych (zasilacze AC-DC, DC-DC, POL i LED), dostarczając wyselekcjonowaną gamę przetwornic i modułów o typowych napięciach izolacyjnych i przemysłowych oraz obecnie powszechnie stosowanych układach wyprowadzeń. Nasza oferta obejmuje zakres od 0,1 W do 1000 W (DC-DC) oraz od 1 W do 1000 W (AC-DC).

Certyfikat ISO 9001:2015, wieloletnia współpraca między certyfikowanymi zakładami produkcyjnymi w Chinach i na Tajwanie oraz zespołem rozwojowym GAPTEC Electronics wraz z naszymi inżynierami projektowymi gwarantuje wydajne i ekonomiczne produkty standardowe i niestandardowe. Wyselekcjonowane portfolio produktów gwarantuje najwyższe standardy jakości (UL62368, UL 60950, EN 50155, UL 60601) oraz maksymalną elastyczność oferując krótkie terminy realizacji przy niskich kosztach.

 

Kilka słów o firmie

GAPTEC Electronic będzie nadal rozszerzać swoją ofertę produktów dostosowaną do przemysłu elektroniki przemysłowej, jednocześnie wypatrując nowych i innowacyjnych produktów oszczędzających energię. Gwarantuje dostawę wszystkich w pełni zaprojektowanych produktów znacznie wykraczających poza standardowe czasy cyklu produktu. Zamawiając ponownie produkty, klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt w 100% kompatybilny i spełniający ten sam standard jakości, co wcześniej dostarczona jednostka. Wszelkie zmiany w projekcie produktu będą ogłaszane z co najmniej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Niezawodność jest zawsze kluczowa.

Zobacz również

Ogniwa Peltiera High Performance
22.06.2022
Ogniwa Peltiera High Performance
Ogniwa Peltiera high performance używane są zazwyczaj w agregatach chłodniczych, cyklerach PCR, analizatorach oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest wysoka sprawność. Ze względu na większą ceramikę po stronie gorącej, zapewniają dodatkową wydajność roz...
Uszczelki silikonowe w ochronie elektromagnetycznej urządzeń
30.04.2021
Dwuczęściowe uszczelki EMC
Ochrona urządzeń przed zaburzeniami elektromagnetycznymi to konieczność, którą narzucają wymagania prawne i normy, ale też skutek postępującej miniaturyzacji oraz wzrostu częstotliwości przetwarzanych sygnałów.
Uszczelki pod złącza
31.07.2020
Uszczelki pod złącza
Uszczelki pod złącza są wykonywane z cienkich, wzmocnionych materiałów, takich jak silikony z przewodzącymi drobinkami bądź drucikami tak, aby siły ściskające nie zniekształcały uszczelek. Jednak do niektórych zastosowań materia...