ENERGETAB 2019

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Warto tu być!

ENERGETAB 2019

obszary tematyczne targów

  • przesył, dystrybucja i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

zapraszamy

Jak co roku, będziemy również tam i my. Z dumą zaprezentujemy nasze produkty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie K na stoisku 9.

aktualizacja

Targi ENERGETAB 2019 już za nami!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.
Było nam bardzo miło podzielić się naszym doświadczeniem w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz zarządzania temperaturą z przyszłymi oraz obecnymi partnerami w biznesie. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Zobacz również

Moduły termoelektryczne oraz elementy peltiera wykonane indywidualnie
15.11.2021
Moduły termoelektryczne oraz elementy peltiera wykonane indywidualnie
Zespoły lub komponenty elektryczne o dużej mocy, zazwyczaj generują straty przekształcane w ciepło. W zależności od temperatury otoczenia, miejsca pracy i montażu podwyższona temperatura może prowadzić do nieprawidłowego działania lub nawet do całkowit...
EMC w przemyśle automotive
13.04.2020
EMC w przemyśle automotive
Wzrost zainteresowania rynku automotive produktami przeznaczonymi do ekranowania EMI spowodowany jest stosowaniem na tym rynku zaawansowanych technologii w układach elektronicznych, głównie w zakresie łączności oraz funkcji wspomagania jazdy. Sa...
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
15.01.2016
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
Coraz częściej pojęcie kompatybilności elektromagnetycznej przebija się do powszechnej świadomości osób działających w różnych branżach powiązanych z elektroniką czy elektrotechniką. Niegdyś EMC kojarzone głównie z surowym standard...