ENERGETAB 2019

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Warto tu być!

ENERGETAB 2019

obszary tematyczne targów

  • przesył, dystrybucja i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

zapraszamy

Jak co roku, będziemy również tam i my. Z dumą zaprezentujemy nasze produkty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie K na stoisku 9.

aktualizacja

Targi ENERGETAB 2019 już za nami!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.
Było nam bardzo miło podzielić się naszym doświadczeniem w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz zarządzania temperaturą z przyszłymi oraz obecnymi partnerami w biznesie. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Zobacz również

Zagrożenia związane z EMC
29.09.2020
Zagrożenia związane z EMC
Do zagrożeń związanych z pojęciem kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) możemy zaliczyć m.in. zakłócenia elektromagnetyczne oraz radiowe (RFI/EMI). Zagrożeniem dla urządzeń elektronicznych mogą być też wyładowania atmosferyczne czy burze mag...
Uszczelki piankowe typu FOF w wersji halogenfree
25.01.2019
Przewodzące uszczelki piankowe w wersji halogenfree
Prezentujemy Państwu następną generację produktów do ekranowania EMI zgodnych z dyrektywą RoHS: Uszczelki piankowe z przewodzącą tkaniną w wersji bez halogenowej. Oferując przyjazne dla środowiska uszczelki bez halogenowe, wzmacniamy zgodność z...
Ekranujące uszczelki EMI/RFI
04.11.2020
Uszczelki ekranujące EMC/RFI
Zakłócenia elektromagnetyczne EMI mają bardzo negatywne i niepożądane oddziaływanie na systemy elektroniczne oraz ich urządzenia. W przypadku kiedy mamy do czynienia z aplikacjami o charakterze krytycznym, które często występują w sektorz...