ENERGETAB 2021

ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki odbędą się w dniach 14-16.09.2021r. To największe w Polsce targi urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To również miejsce spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji ekspozycje zlokalizowane będą na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Warto tutaj być!

ENERGETAB 2021

Zobacz również

P&P Technology partnerem ARIZO
28.05.2018
P&P Technology partnerem ARIZO
Firma P & P Technology została założona w 1989 roku przez niewielką grupę inżynierów, z których każdy posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elementów z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej. Od teg...
Uszczelki silikonowe w ochronie elektromagnetycznej urządzeń
30.04.2021
Dwuczęściowe uszczelki EMC
Ochrona urządzeń przed zaburzeniami elektromagnetycznymi to konieczność, którą narzucają wymagania prawne i normy, ale też skutek postępującej miniaturyzacji oraz wzrostu częstotliwości przetwarzanych sygnałów.
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
15.01.2016
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)
Coraz częściej pojęcie kompatybilności elektromagnetycznej przebija się do powszechnej świadomości osób działających w różnych branżach powiązanych z elektroniką czy elektrotechniką. Niegdyś EMC kojarzone głównie z surowym standard...