ENERGETAB 2021

ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki odbędą się w dniach 14-16.09.2021r. To największe w Polsce targi urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To również miejsce spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Podczas tegorocznej edycji ekspozycje zlokalizowane będą na prawie 4 ha rekreacyjnych terenów u podnóża Szyndzielni, zarówno w hali wielofunkcyjnej jak i w czterech halach namiotowych oraz na terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Warto tutaj być!

ENERGETAB 2021

Zobacz również

Wywiad z ARIZO w magazynie ELEKTRONIK
21.06.2021
Wywiad z ARIZO w magazynie ELEKTRONIK
Zapraszamy do lektury czerwcowego wydania magazynu ELEKTRONIK, w którym wywiadu udzielili Józef Gródek oraz Mariusz Piękoś z firmy ARIZO. 
Elastomery z drucikami
28.05.2021
Elastomery z drucikami
Silikony z zatopionymi drucikami są prawdopodobnie najbardziej uniwersalnym z materiałów uszczelniających elektromagnetycznie. Wszystkie warianty zapewniają dobrą ochronę środowiskową i są regularnie stosowane tam, gdzie potrzebna jest długa żyw...
Targi ENERGETAB 2018
22.06.2018
Targi ENERGETAB 2018
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Teren targów obejmuje...