ENERGETAB 2020

ENERGETAB – największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020 r. To największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. To miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce.

Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Warto tu być!

ENERGETAB 2020

obszary tematyczne targów

  • przesył, dystrybucja i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
  • wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
  • elektrotechnikę i elektronikę przemysłową

Na ubiegłorocznych targach swoje produkty z powyższych kategorii tematycznych zaprezentowało 726 wystawców nie tylko z Polski, ale i 25 krajów Europy, Azji i USA.

zapraszamy

Jak co roku, będziemy również tam i my. Z dumą zaprezentujemy nasze produkty. Jesteśmy również podekscytowani pokazaniem naszych nowości. Są nimi produkty i usługi naszych nowych partnerów businessowych tj. firm Micronor SAS oraz EEP.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie K na stoisku 9.

aktualizacja 18.09

Targi ENERGETAB 2020 już za nami!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.
Było nam bardzo miło podzielić się naszym doświadczeniem w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz zarządzania temperaturą z przyszłymi oraz obecnymi partnerami w biznesie. Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Zobacz również

Techflex partnerem ARIZO
21.06.2017
Techflex partnerem ARIZO
Techflex jest uznanym na całym świecie specjalistą w dziedzinie inżynierii i produkcji najbardziej zaawansowanych rozwiązań w zakresie oplotów oraz produktów do zarządzania i ochrony kabli i przewodów. Od 1963 roku Techflex zajmuje...
MICRONOR SAS partnerem ARIZO
22.05.2020
MICRONOR SAS partnerem ARIZO
Micronor SAS, firma rodzinna, to grupa kilku oddziałów: Micronor 7 DOLOY, założona w 1950 roku, specjalizuje się w uszczelnieniach hermetycznych: Uszczelnienia szkło-metal, lutowanie w niskich i wysokich temperaturach (ceramika-metal, metal-meta...
ENERGETAB 2019
24.06.2019
ENERGETAB 2019
ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, to miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Teren targów obejmuje...