Kilka słów o naszym partnerze

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu, Total EMC Products specjalizuje się w dziedzinie oceny i rozwiązywania problemów EMC/RFI.

Firma została założona przez Neila Harrisa, który z powodzeniem pełnił funkcje dyrektora generalnego i szefa działu EMC w Instelec Ltd, Phase Two Electronics Ltd i Steatite Limited.

W tym czasie Pan Harris był odpowiedzialny za działy specjalizujące się we wszystkich aspektach pracy w zakresie EMC i RFI, włączając w to zarówno prace testowe jak i rozwiązania.

Całkowite możliwości inżynieryjne produktów EMC oraz wiedza specjalistyczna, pozwala nam na czerpanie z wiedzy inżynierów z ponad 40 letnim doświadczeniem w dziedzinie EMC, dając tym samym jeden z najbardziej dogłębnych i doświadczonych zespołów inżynierskich w kraju.

Total EMC Products Ltd jest skutecznie podzielony na dwa działy - EMC/RFI Evaluation i EMC/RFI Product Solutions.

Dział EMC/RFI Evaluation firmy specjalizuje się w badaniu zgodności wstępnej, ocenie, doradztwie i rozwoju projektu - z podstawową filozofią pomocy klientowi w najbardziej efektywnej kosztowo drodze do zgodności.

zastosowanie produktów firmy Total EMC products

Nasza kompleksowa usługa testowania zgodności została opracowana, aby pomóc projektantom, producentom i dystrybutorom w przestrzeganiu odpowiednich międzynarodowych standardów EMC. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w zakresie rozwiązań EMC i RFI, nasi inżynierowie są w stanie zaoferować produkty niestandardowe wraz z interaktywnym wsparciem technicznym na wszystkich etapach projektowania i wyboru komponentów. Po dokładnych pomiarach testowych, szczegółowych raportach wydajnościowych i wszechstronnych rekomendacjach, klient jest w stanie podjąć najbardziej efektywną i ekonomicznie skuteczną drogę do osiągnięcia zgodności.

Aby uzupełnić usługę testowania przed osiągnięciem zgodności, Total EMC Products korzysta z rozwiązań produktowych EMC/RFI, gdzie projektujemy i produkujemy szeroką gamę produktów filtrujących od 1A do 3000A, w formatach standardowych lub niestandardowych, dostosowanych do potrzeb rynku przemysłowego, handlowego, wojskowego i lotniczego.

Podobnie jak rynek komercyjny, Total EMC Products są mocno zaangażowane w projekty wojskowe i przemysł lotniczy. Ze względu na złożoność i rygorystyczne standardy, których wymagają te sektory, idealnie nadajemy się do współpracy i rozwoju partnerstwa z firmami działającymi w tych konkretnych sektorach.

Typowa praca w tych środowiskach pozwala nam na pracę nad projektami od ich wstępnej koncepcji, aż po finalizację, co pozwala na przyjrzenie się problemom EMC i zajęcie się nimi od samego początku projektu.

Total EMC Products może zaoferować pełen zakres usług obejmujących projektowanie. Obejmują one prace projektowe i rozwojowe, doradztwo, badania i ocenę przed-zgodności, aż po pełne badania zgodności (przeprowadzane w połączeniu z akredytowaną placówką badawczą NAMAS), jak również tworzenie dokumentacji technicznej. W przypadku projektów wojskowych jest to zazwyczaj realizowane z QinetiQ w Farnborough (formalnie DERA), z którym jesteśmy obecnie klasyfikowani jako partnerzy w zakresie badań i projektowania.

Na życzenie klienta możemy również wyprodukować niestandardowy produkt na zamówienie. Nasz zespół inżynierów technicznych może doradzić w zakresie przydatności produktu i jego doboru do specjalistycznych zastosowań.