Kilka słów o naszym partnerze

Telemeter Electronic jest certyfikowaną firmą handlową i serwisową od 1964 roku, która koncentruje się na myśleniu i działaniu zorientowanym na rozwiązania technologiczne. Jesteśmy kompetentnymi technicznie partnerami dla naszych klientów i przywiązujemy dużą wagę do osobistego i technicznego wsparcia.

Telemeter Electronic oferuje Państwu obszerny program elektronicznych i mechatronicznych komponentów, urządzeń i systemów, szczegółową wiedzę na ich temat oraz wieloletnie doświadczenie w różnorodnych zastosowaniach. Stała współpraca z wybranymi i wyspecjalizowanymi producentami zapewnia, że współpracujemy z Tobą, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Dzięki naszemu centrum logistycznemu w Donauwörth możemy elastycznie reagować na zmiany w Państwa zamówieniach i dostarczać wybrane produkty z magazynu w krótkim czasie.

Telemeter Electronic jest firmą rodzinną z wykwalifikowanym, oddanym i niezawodnym zespołem. Bogate doświadczenie oraz nasz zintegrowany dział rozwoju i serwisu pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów dla Państwa.

Celem jest długoterminowa i wzajemnie cenna współpraca z naszymi klientami i międzynarodowymi partnerami. Dla niektórych z naszych międzynarodowych partnerów Telemeter Electronic jest niezawodnym partnerem od ponad 30 lat. Dobra komunikacja jest aktywnie promowana poprzez wzajemne wizyty i szkolenia. Nasza otwarta kultura korporacyjna oferuje możliwości projektowania i pomysłów, aby działać w sposób zorientowany na klienta, a tym samym zapewnić i zwiększyć sukces sprzedaży.

Aby utrzymać wysoki standard jakości, w przedsiębiorstwie funkcjonuje system zarządzania jakością EN 9100 i ISO 9001.