Kilka słów o naszym partnerze

Firma P & P Technology została założona w 1989 roku przez niewielką grupę inżynierów, z których każdy posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elementów z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej. Od tego czasu P & P Technology stało się jednym z wiodących europejskich producentów produktów EMC, RF i EMI.

P & P Technology produkuję szeroką gamę produktów do ekranowania elektromagnetycznego, m.in. panele wentylacyjne, elastomery przewodzące czy uszczelnienia plecione. Jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na Państwa problemy z ekranowaniem i zaoferować pełne wsparcie, począwszy od doradztwa, poprzez prototyp, aż po pełną produkcję, aby zapewnić Państwu zgodność z lokalnymi i globalnymi dyrektywami i wymaganiami prawnymi dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej.

dedykowane rozwiązania dla emc

Bardzo chętnie angażujemy się na każdym etapie projektu. Niemniej, zalecamy kontakt jak najwcześniej abyśmy mogli znaleźć dla Państwa optymalne rozwiązanie w zakresie ekranowania elektromagnetycznego. Posiadamy głęboka wiedzę i doświadczenie na temat produktów i technologii z zakresu EMC. W przypadku konieczności przetestowania naszego produktu, dostarczymy Państwu próbki. Dzięki zakładowi produkcyjnemu który mieści się w naszej siedzibie w Wielkiej Brytanii, oferujemy Państwu szybkie terminy dostaw oraz elastyczne podejście do projektów, które wymagają niestandardowego produktu.

dedykowane rozwiązania dla emc