Kilka słów o naszym partnerze

Ossi Connectors AS jest wiodącym dostawcą w zakresie projektowania i produkcji produktów do połączeń I/O dla sektora elektronicznego, telekomunikacyjnego, medycznego i przemysłowego.

Nasze bogate doświadczenie w projektowaniu standardowych i niestandardowych rozwiązań pozycjonuje nas jako kompletnego dostawcę dla Państwa aplikacji.

Dzięki możliwościom projektowym, wysokiej jakości i krótkiemu czasowi realizacji, nasze produkty są dystrybuowane przez wydajną sieć dystrybutorów, a także współpracujemy z kluczowymi klientami dla specjalnych wymagań.

zastosowanie produktów firmy OSSI Connectors

W pełni zautomatyzowane maszyny do montażu i pakowania wraz z naszymi doświadczonymi pracownikami zapewniają standardy jakości i wspierają nasz proces produkcyjny. Zasoby produkcyjne obejmują projektowanie, prototypy oraz produkcję standardowych i niestandardowych produktów do połączeń I/O.

W naszych najnowocześniejszych obiektach o powierzchni 2.500 metrów kwadratowych zapewniamy produkcję, magazynowanie, projektowanie 3D CAD przez SolidWorks® oraz modelowanie, które dodatkowo wspiera naszą produkcję 3D CAM w ramach własnej produkcji narzędzi do tłoczenia i formowania.

zastosowanie produktów firmy OSSI Connectors