Kilka słów o naszym partnerze

Trzy obszary działalności Nolato rozwijają całą swoją działalność w oparciu o wiedzę, warunki rynkowe i różne potrzeby segmentów klientów. Dzięki temu nasze przedsiębiorstwa są bliskie podejmowaniu decyzji i mają duże możliwości elastycznego podejścia do relacji z klientami. Dzieląc się know-how, takim jak technologie, materiały i procesy, Nolato może dostarczać rozwiązania end-to-end specyficzne dla klienta w postaci podsystemów lub kompletnych produktów, upraszczając i skracając czas naszych klientów na wprowadzenie na rynek oraz pomagając generować znaczącą wartość.

zastosowanie produktów firmy Nolato

Oferujemy rozwiązania ekranowania EMI, które zapewniają najwyższą jakość i niezawodność EMC w połączeniu z najniższym kosztem całkowitym.

Nasze rozwiązania w zakresie ekranowania EMI wraz z naszą wiedzą w terenie spełniają wymagania różnych gałęzi przemysłu w zakresie ekranowania elektromagnetycznego.

Możesz polegać na naszych profesjonalnych, efektywnych rozwiązaniach EMI niezależnie od produktu i branży. Nasze wydajne rozwiązania w zakresie ekranowania są obecnie szeroko stosowane nie tylko w takich branżach jak telekomunikacja i motoryzacja, ale również w elektronice użytkowej, urządzeniach medycznych i zastosowaniach związanych z bezpieczeństwem.