Kilka słów o naszym partnerze

MTC Micro Tech Components GmbH (mtc), ze swoją lokalizacją w Dillingen (Bawaria) jest wyspecjalizowanym producentem komponentów i materiałów do ekranowania elektromagnetycznego i odprowadzania ciepła. mtc zaopatruje klientów na całym świecie z różnych branż, takich jak przemysł samochodowy, lotniczy, medyczny, telekomunikacyjny i energii odnawialnej.

Jako ekspert i dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) i zarządzania temperaturą (TCP), mtc oferuje szeroki zakres standardowych produktów, jak również rozwój i produkcję indywidualnych rozwiązań. Klienci mtc mogą korzystać z profesjonalnego doradztwa oraz serwisu i wsparcia.

Lorem ipsum dolor sit amet

Wsparcie techniczne

MTC Micro Tech Components GmbH jest kompetentnym partnerem w zakresie wysokiej jakości produktów i usług EMC. Oprócz szerokiej gamy produktów zapewniamy naszym klientom indywidualny serwis i wsparcie. Jeżeli to konieczne, zapewniamy wsparcie już od samego początku projektu. Nasi klienci mogą korzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w całej dziedzinie EMC.

Nasz serwis i wsparcie obejmuje następujące elementy:

 • posiadamy doskonałą wiedzę na temat rynku, produktów i technologii. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Państwu profesjonalnej, kompetentnej porady
 • zapewniamy wsparcie od fazy projektowania do produktu serwisowego
 • dostarczamy próbki produktów na potrzeby R&D, dostępne z krótkim terminem dostawy
 • zapewniamy porównanie i kalkulacje kosztów dla produktów alternatywnych wraz z analizą ich kosztów i wartości.
Wsparcie techniczne
 • dzięki globalnej sieci wyspecjalizowanych dostawców i własnym zakładom produkcyjnym jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.
 • własne zakłady produkcyjne w Niemczech i Korei Południowej pozwalają nam realizować zamówienia z krótkimi terminami dostaw oraz elastycznie reagować na Państwa zapytania i zapotrzebowanie.
 • doradztwo techniczne oraz handlowe prowadzone jest z naszej siedziby w Niemczech. Właściwy proces produkcyjny może odbywać się w naszym zakładzie produkcyjnym w Azji, skąd możemy dostarczać produkty bezpośrednio do Państwa podwykonawców lub filii.
 • możemy dostarczyć nasze produkty EMC do Państwa zakładów w dowolnym miejscu na świecie. W chwili obecnej mtc prowadzi współpracę z klientami w 30 krajach.
 • oprócz szerokiej gamy produktów standardowych, możemy również dostarczyć dużą liczbę zmodyfikowanych produktów dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań
 • wszystkie produkty są zgodne z dyrektywą RoHS.
 • posiadamy licencję UL na nasze przewodzące uszczelniania piankowe
 • posiadami certyfikaty ISO (ISO 9001 i ISO 14001)

zastosowanie produktów firmy MTC

Wszystkie uszczelki EMI cechują się różnym poziomem wytrzymałości oraz elastycznością. Elastyczność ta pozwala na dostosowanie się do wielkości i kształtu szczelin, które mają być uszczelnione elektromagnetycznie. Uszczelki przewodzące są więc stosowane w celu poprawy wydajności ekranowania obudowy elektronicznej. Dodatkowo zapobiegają one przedostawaniu się wyładowań elektrostatycznych przez szczeliny do wnętrza obudowy i zakłócaniu lub nawet niszczeniu znajdujących się tam układów elektronicznych. Celem jest zawsze zapewnienie, że urządzenia elektroniczne osiągają dopuszczalne limity dotyczące ich własnego promieniowania, podatności na promieniowanie itp.

mtc zapewnia rozwiązania dla wielu różnych gałęzi przemysłu i zastosowań. Nasze produkty z zakresu kompatybilności elektromagnetycznej oraz zarządzaniem temperaturą są powszechnie stosowanymi komponentami w przemyśle militarnym, samochodowym czy kolejnictwie.