Firma GAPTEC Electronic GmbH została założona w 2010 roku i koncentruje się na wymaganiach rynku i obsłudze jego potrzeb. Specjalizuje się w izolowanych i nieizolowanych przetwornicach napięcia (AC-DC, DC-DC, POL i sterownikach LED), dostarczając wyselekcjonowaną gamę przetwornic i modułów o typowych napięciach izolacyjnych i przemysłowych, jak również obecnie powszechnie stosowanych układów wyprowadzeń. Nasze portfolio obejmuje zakresy od 0,1 W do 1000 W (DC-DC) i od 1 W do 1000 W (AC-DC).
Certyfikat ISO 9001:2015, wieloletnia współpraca między certyfikowanymi zakładami produkcyjnymi w Chinach i na Tajwanie oraz zespołem rozwojowym GAPTEC Electronics wraz z naszymi inżynierami projektowymi gwarantuje wydajne i ekonomiczne produkty standardowe i niestandardowe. Wyselekcjonowane portfolio produktów gwarantuje najwyższe standardy jakości (UL62368, UL 60950, EN 50155, UL 60601) oraz maksymalną elastyczność oferując krótkie terminy realizacji przy niskich kosztach.

Dedykowane rozwiązania dla przetwornic

Nasze zasilacze DC-DC cieszą się zaufaniem producentów OEM i są używane w sterowaniu przemysłowym, zastosowaniach medycznych, telekomunikacji i komunikacji, transporcie i kolejnictwie. Nasze zasilacze spełniają najważniejsze specyfikacje w zakresie napięcia wyjściowego, niskiego poziomu szumów, dużej gęstości, wysokiej sprawności (do 90%), szerokiego zakresu temperatur pracy (do -40°C/+100°C), wejść/wyjść/izolacji wyjściowej i EMC.

Gaptec oferuje szeroką gamę przetwornic DC-DC o różnej rozpiętości mocy wyjściowych. 

Dedykowane rozwiązania dla przetwornic, przetwornice DC-DC, zasilacze AC-DC