Kilka słów o naszym partnerze

Założona w 1996 roku przez doświadczonego specjalistę od rozwiązań EMC, Iana Kinga, European EMC Products (EEP) jest firmą o ugruntowanej pozycji, z biurami i zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w Saffron Walden, Essex.

Naszym zadaniem jest połączenie wiedzy z zakresu technologii EMC z naszymi umiejętnościami inżynierskimi w zakresie projektowania, produkcji, instalacji i uruchomienia systemów EMC chroniących ludzi i sprzęt przed poniższymi zagrożeniami:

- zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe (RFI / EMI)

- promieniowanie (RTG, Gamma i Neutron)

- pola magnetyczne

- impuls elektromagnetyczny

- inne oferowane usługi obejmują pełne spektrum usług testowych i geodezyjnych, zarządzanie projektami i doradztwo.

zastosowanie produktów firmy EEP

To, co odróżnia nas od innych firm w tym sektorze, to fakt, że nasza zróżnicowana oferta usług stosowana w wielu sektorach, w tym w służbie zdrowia, obronie, badaniach i przemyśle, jest dostarczana do międzynarodowej bazy klientów. Przede wszystkim w przypadku europejskich produktów EMC jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w oferowanie wysoce profesjonalnej i osobistej obsługi. Ściśle współpracujemy z każdym klientem i oferujemy pełną obsługę "pod klucz" we wszystkich dyscyplinach - dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie jego potrzeby w zakresie osłon.

Nasze doświadczenie i zrozumienie nauki o osłonach czyni z nas idealnego partnera, któremu możesz zaufać.

zastosowanie produktów firmy EEP