Kilka słów o naszym partnerze

EMCEMI to firma której pracownicy posiadają długie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości i niezawodnych komponentów EMC i RFI, które są produkowane w naszej nowej fabryce w Essex w Wielkiej Brytanii. Produkujemy komponenty zgodnie ze specyfikacją MIL83528C. Należą do nich m.in. aluminiowe i stalowe panele wentylacyjne o strukturze plastra miodu, przewodzące elastomery silikonowe oraz uszczelki plecione. Mogą one być dostarczane w szerokiej gamie profili, w tym mieszanek, arkuszy, długości, O-ringów, uszczelek formowanych i wykonanych lub do konkretnego rysunku.

zastosowanie produktów firmy EMCEMI

Zaletą naszej firmy jest również realizacji produkcji każdej ilości, od pojedynczych prototypów aż po serie produkcyjne, dzięki czemu możemy sprostać Państwa zapotrzebowaniu minimalizując czas realizacji i koszty związane z magazynowaniem.

Jako nasz klient, czerpiesz również korzyści ze współpracy z firmą posiadającą akredytację ISO9001:2008 oraz z procesu produkcji kontrolowanego pod względem jakości, co daje Ci możliwość elastycznego podejścia do każdego projektu.

zastosowanie produktów firmy EMCEMI