SEPA EUROPE nowym partnerem Arizo

Z dumą ogłaszamy współpracę z SEPA EUROPE, liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii chłodzenia. Od ponad 30 lat SEPA EUROPE dostarcza najwyższej jakości wentylatory osiowe, radialne oraz innowacyjne chłodnice, takie jak HZ30B i HXB100. Produkty SEPA EUROPE charakteryzują się wyjątkową wydajnością, cichą pracą i długą żywotnością, co czyni je idealnym wyborem do zaawansowanych zastosowań w elektronice przemysłowej i konsumenckiej.

SEPA EUROPE stawia na innowacyjność i ekologię, oferując produkty, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także są przyjazne dla środowiska. Współpraca z SEPA EUROPE pozwala nam dostarczać naszym klientom najbardziej zaawansowane i niezawodne rozwiązania chłodzące na rynku.

SEPA EUROPE nowym partnerem Arizo

Produkty oferowane przez firmę SEPA EUROPE

SEPA EUROPE oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych do efektywnego chłodzenia komponentów elektronicznych. Kluczowe produkty obejmują:

  1. Wentylatory osiowe AC i DC: Zapewniają wysoką wydajność chłodzenia przy niskim zużyciu energii i cichej pracy. Idealne do zastosowań przemysłowych i komercyjnych​​.
  2. Wentylatory radialne DC: Kompaktowe wentylatory odśrodkowe, które skutecznie odprowadzają ciepło z ciasnych przestrzeni, co czyni je idealnymi do urządzeń wymagających intensywnego chłodzenia​​.
  3. Chip-Coolers: Aktywne chłodnice z zintegrowanymi wentylatorami mini RaAxial i aluminiowymi radiatorami. Są lekkie, ciche i łatwe w montażu, zaprojektowane z myślą o długiej żywotności i niskim poborze mocy​​.
  4. Akcesoria: Osłony wentylatorów, kable połączeniowe i termoprzewodzące folie klejące, które poprawiają efektywność chłodzenia i ułatwiają instalację produktów SEPA EUROPE​​.

 

Produkty oferowane przez firmę SEPA EUROPE

Produkty SEPA EUROPE są znane z innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości i dbałości o szczegóły, co czyni je idealnym wyborem do zaawansowanych zastosowań chłodzących w elektronice.

Zobacz również

EMC w przemyśle automotive
13.04.2020
EMC w przemyśle automotive
Wzrost zainteresowania rynku automotive produktami przeznaczonymi do ekranowania EMI spowodowany jest stosowaniem na tym rynku zaawansowanych technologii w układach elektronicznych, głównie w zakresie łączności oraz funkcji wspomagania jazdy. Sa...
Odlewane ekranowane okna EMC
29.07.2022
Odlewane ekranowane okna EMC
Odlewane szyby EMC produkowane są poprzez zatopienie ekranującej siateczki w termoplastycznym tworzywie sztucznym. Proces ten ma dużo zalet, m.in. minimalna grubość, możliwość barwienia oraz wytrzymałość fizyczna. Ukończona szyba wymaga odpowiedniego z...
Zagrożenia związane z EMC
29.09.2020
Zagrożenia związane z EMC
Do zagrożeń związanych z pojęciem kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) możemy zaliczyć m.in. zakłócenia elektromagnetyczne oraz radiowe (RFI/EMI). Zagrożeniem dla urządzeń elektronicznych mogą być też wyładowania atmosferyczne czy burze mag...